Zijn de fotoalbums van uw school al beveiligd?Veilig foto's delen met ouders via de Kwieb app.Vanaf 25 mei 2018 is de Algemene verordening gegevensbescherming (AVG) van toepassing. Hiermee worden de privacyrechten uitgebreid en dat heeft invloed op de gegevens die u als school bewaart en deelt. Een belangrijk onderdeel is het beveiligen van foto's van leerlingen waarop zij herkenbaar zijn.
Met Kwieb kunnen wij u helpen uw schoolfoto's veilig te delen met oudersKwieb, de app voor ouders, is speciaal gemaakt voor scholen of kindcentra om op een beveiligde manier eenvoudig te communiceren met de ouders/verzorgers. Ouders en verzorgers kunnen inloggen in Kwieb met hun eigen account en worden met een unieke code gekoppeld aan hun kind. Zo ontvangen zij uitnodigingen voor de oudergesprekken, foto's uit de groep van het kind, inschrijflijstjes voor evenementen, (nood)meldingen, absentiemeldingen en meer.
Upload uw foto's en deel ze alleen met oudersAls leerkracht kunt u via de Gnap app fotoalbums creëren en delen met een specifieke groep van de school, of juist de gehele school. De foto's van het schoolreisje van groep 5 worden dan alleen gedeeld met de ouders van groep 5, maar een foto voor de gehele school kan beveiligd worden gedeeld met de gehele school. Eenvoudig en veilig!
Kwieb aanvragen voor uw schoolWilt uw school gebruik maken van de Kwieb ouderapp of wilt u eerst meer weten?
|